Kariéra

PPC Specialista – Senior

  • Praha

Hledáme seniorního nadšence do online, který je schopný vést samostatně kampaně, prezentovat je před klienty a také vede menší tým lidí.

Tvoje náplň práce:

  • Nastavování a optimalizace kampaní v Google Ads, Skliku a Business manageru od Facebooku.
  • Následné vyhodnocování kampaní a report klientům.
  • Návrhy dalších kroků a strategií.

Hledáme PPC Specialistu, který:

  • Má perfektní znalost Google Ads, Sklik a Facebook rozhraní a praktické zkušenosti s nastavením a optimalizací kampaní
  • Skvěle rozumí přidruženým službám Googlu a Seznamu a srovnávačům zboží (Firmy.cz, Google My Business, Zboží.cz, Heureka)
  • Poradí si také s analytickou prací a nastaveními v nástrojích GA4, Google Tag Manager a Looker.
  • Má s PPC správou a analytikou více jak 3 roky zkušeností.
  • Dobře ví, co PPC je a pojmy jako PNO, ROAS, CPA mu není cizí a ví, jak s nimi pracovat.
  • Má nadšení se vzdělávat, jelikož PPC je dynamický segment.
  • Nebojí se zodpovědnosti a troufá si na efektivní hospodaření s kampaněmi více klientů zároveň.
  • Umí si pohlídat deadliny a data.
  • Rozumí si s češtinou – správná gramatika je v reklamách důležitá.
  • Je rád v mladém kolektivu.

Na oplátku nabízíme:

  • Finanční ohodnocení které se ti bude 100% líbit.
  • Bezva kolegy(ně), se kterými je radost pracovat a od kterých se můžeš stále něco naučit.
  • Možnost dál se rozvíjet a vzdělávat – vlastní budget na vzdělání.
  • Zajímavé slevy na nákup zboží/služeb od našich partnerů a vlastních e-commerce projektů.
  • Smysluplnou práci v rozvojové společnosti, která kombinuje otevřenou a neformální auru start-upu.
  • Pracoviště dobře dostupné MHD (Václavská 2073/20)
  • Společné snídaně, kulturní akce, firemní večírky, vstupenky do Zoo, multisport kartu, aj.

FAQ:

  • Nástup možný ihned, určitě se ale nějak dohodneme, kdyby to nešlo 🙂
  • Pozice je možná na HPP, na poloviční úvazek nebo IČO

Jestli chceš být součástí nového dobrodružství a hledáš nové výzvy, pošli nám něco o sobě a svůj životopis. Budeme se těšit!