Realizace

Jak za pomoci edukace prodávat bazénovou chemii
Samuel Beniak | 30. 12. 2022

Bazénovou chemii potřebuje každý, kdo má bazén, či vířivku. Není to přirozeně tak zajímavý produkt a lidé často neví, jak správně využít, co si koupili. S naším klientem Chlorito.cz jsme se rozhodli, že edukaci spojíme s prodejem.


Dokáže reality show vytvořit influencera?
Samuel Beniak | 23. 12. 2022

V Brand Boostu je naše guilty pleasure sledování reality show. Když se ke všemu naše kolegyně Tamara přihlásila do Love Islandu, bylo jasno, vytvoříme case study. Pojďte si přečíst, zdali samotná show stačí ke stvoření influencera a jak ovlivňuje nárůst sledujících.


Jak z influencer marketingu udělat další (plnohodnotný) výkonnostní kanál?
Lukáš Haubelt | 22. 12. 2022

Najít v marketingu nový výkonnostní kanál je téměř nemyslytelné, ale naděje umírá poslední. Pojďte si přečíst, jak jsme u několika klientů vytvořili z influencerů další výkonnostní kanál, který přináší spoustu tržeb.


Počasí vám ušetří náklady a zároveň vydělá peníze
Lukáš Haubelt | 7. 10. 2022

By the time the season comes around for retailers, it is almost essential to prepare a campaign that will help to achieve better profits. At first glance, this is relatively simple. Set a budget, choose a few online media outlets, add some offline stuff and hooray, the campaign is up and running.